Fit YaşamCelebrityBrezilyalı İkiz Kardeşler Hulk ve Conan, 70 Cm Kollara Sahip Olmak İçin...

Brezilyalı İkiz Kardeşler Hulk ve Conan, 70 Cm Kollara Sahip Olmak İçin Sınırları Zorluyorlar

Tony ‘Hulk’ Geraldo ve Alvaro ‘Conan’ Pereira kendilerini 70 cm kollara sahip olmak için bitmek bilmeyen synthol enjeksiyonlarına maruz bırakıyorlar. Gençliklerinden beri steroid kullanan 49 ve 50 yaşındaki bu kardeşlerden Hulk, gerçekten 70 cm kollara sahip. Fakat sağlığı da bir o kadar büyük riskin altında eziliyor.

Yalnızca steroid değil, synthol adlı tehlikeli maddeyi de kullanan bu kardeşler, büyümenin bağımlısı oldukları bir zaman diliminin olduğunu söylüyorlar. Sürekli sınırları zorlamak istediklerini dile getiren ikili, şimdilerde bu durumu kontrole ele aldıklarını iddia ediyorlar.

Günde 4 saat antrenman, katı diyetler de iki kardeşin birlikte uyguladığı vazgeçilmezleri. Günlük temiz 5 bin ila 6 bin arası kalori tüketmeye çalışıyorlar.

Antrenmandan önceki vazgeçilmez öğünleri ise 12 muz, 6 yumurta beyazı karışımı. İkili, kapıdan geçmekte ve halka açık alanlarda dolaşmakta zorlanıyor!

Küçükken çelimsiz göründüklerini düşünen etkili birbirinden etkilenerek spora, akabinde steroid enjeksiyonlarına başlıyor. Kardeşler, haftanın iki gününde büyük bir zaman dilimini steroid enjeksiyonlarına ayırıyor. Sonuç olarak, kol kaslarının gelebileceği boyutun sınırlarını zorluyorlar.

İki kardeşin en etkilendikleri figür, Conan rolündeki Arnold Schwarzenegger tabii ki.

Doktorları, iki kardeşi kollarındaki derinin daha fazla esneyememesi sebebiyle enjeksiyonları bırakmalarında ısrarcı.

Hayvanlar üzerinde denenen bu ilaçları çekinmeden vücutlarına enjekte eden kardeşler aileleri tarafından da desteklenmekte… Özellikle Conan, 7 çocuğu ve eşi tarafından destekleniyor. Hulk’ın eşi aynı fikirde değil, yapılan enjeksiyonları sağlıksız buluyor.

Hulk:

Yüksek kan basıncım olduğu için eşim kullandığım ilaçlar konusunda endişeli. Ancak ben böyle mutluyum. Beni olduğum gibi kabul ederse devam edebiliriz, aksi takdirde yollarımız ayrılır. Ben ona hep beni tek beğenmeyen kadının o olduğunu söylüyorum. Çünkü diğer kadınlar benim büyüklüğüme bayılıyor. Bir keresinde salonun önünden geçerken, eşime eğer o beni beğenmiyorsa beğenen bir sürü kadının olduğunu söyledim. Belki fikri değişir…

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!