Muscle & FitnessGenelYeni Joe Weider Filminin Yıldızı Calum Von Moger, Arnold Rolünde Olacak

Yeni Joe Weider Filminin Yıldızı Calum Von Moger, Arnold Rolünde Olacak

Şu an yapım aşaması süren Joe Weider filminde Calum von Moger, Arnold Schwarzenegger rolünü üstlenmiş durumda.

Image result for arnold schwarzenegger calum von moger

Bir çok insan bu tip gelişmelerin, vücut geliştirmenin popülerliğini arttıracağı için bu haberden oldukça mutlu görünüyor. Medya kanalları içerisinde yer alacağı için bu gelişme vücut geliştiricilerin hoşuna gitmiş durumda.

Calum von Moger gerçekten Arnold rolü için mükemmel bir seçim. Daha iyisi olamazdı.

İnsanlar başka Holywood yıldızlarının da rol alabileceği konusunda eleştiriler yaparken bu filmin düşük bütçeli bir film olduğunu unutuyor gibi görünüyorlar. Bu film milyon dolarların döndüğü ve göz önünde olacak bir film maalesef ki değil. Yine de insanlar arasında lafı geçeceğe benziyor. Küçük bir proje de olsa, Calum von Moger gibi bir isim sayesinde kendinden söz ettirecek.

Hugh Jackman, Chris Hemsworth gibi isimlerin de oynayabileceğini düşünüp filme eleştiriler savurmak doğru olmaz. Ayrıca fiziği itibari ile Calum film için gerçekten çok daha uygun bir isim. Belki de olabilecek en iyi seçim!

Joe Weider, vücut geliştirme dünyasındaki en önemli figürlerden biri. Arnold da aynı şekilde vali olabilmiş önemli bir figür. Arnold’un Amerika’ya göç edişi ve dönemin spor algısını da ele alacak olan film aslında vücut geliştiriciler için önem teşkil ediyor.

Pumping Iron filminden sonra benzer film olan Generation Iron, zamanında Pumping Iron’ın yaptığı etkiyi yapamamıştı. Bu filmin yapacağı etki daha büyük olacağa benziyor.

Image result for generation iron

Küçük bütçeli olması sebebiyle, evinize yakın olan her sinemada bulabileceğiniz bir film olmayacağı ise üzücü kısmı. Hele ki Türkiye’de büyük ihtimalle sinemalarda olmayacaktır. Yine de vücut geliştirme ile ilgili önemli tarihi sahneler içerecek olan güncel bir film olması spor için çok önemli.

Muscle & Fitness dergisi ile ilgili sahneler görmeyi de gördüğümüz Joe Weider filmi için oldukça heyecanlıyız!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!