Muscle & FitnessMotivasyonMotivasyona İhtiyaç Duyanlara, En Üst Düzey Motivasyon!

Motivasyona İhtiyaç Duyanlara, En Üst Düzey Motivasyon!

Bu yazıda, internette popüler hâle gelen bir motivasyon videosunu ele alacağız.

Bu video, başarıya ulaşıp ulaşmanın önemsiz olduğunu ve asıl önemli olanın nolursa olsun devam etmek olduğunu vurguluyor. Videonun baş kahramanı ise pek çoğunuzun tanıyacağı vücut geliştirme efsanelerinden Kai Greene.

Kimse umursamasa bile, inandığınız bir şey uğruna pes etmeden savaşmak gerektiğine, Kai Greene’in hayatı çok güzel bir örnek. Kai Greene, ailesi olmadan yetimhanelerde büyüyen biri. Kimsenin umursamadığı biri. Ancak hiç pes etmeden devam ettiği vücut geliştirme kariyeri sonrasında, milyonların kalbine dokunabilen biri.

“Ne kadar kötü olursa olsun, ne kadar kötü olabilecek olursa olsun bunu başaracağım. Bir fikri, bir ihtimali temsil etmek istiyorum.” diyerek başlamalısınız.

Bir çoğunuz bir üst seviyeye geçmek istiyorsunuz. Hepinizin farklı farklı uğraşları var. Bunun için beyninize yatırım yapmadan, okumadan, zamanı doğru değerlendirmeden asla yol katedemezsiniz. Zaman yatırın, yalnız olun, ısrarcı olun. Saatler harcayın, kendinizi tanıyın. İstediğiniz boyuta bir adım daha yaklaştığınızda, kendiniz olduğunuzda, inandıklarınız uğruna savaşırken başarılı olduğunuzda kendinizi diğerlerinden ayırabilirsiniz. Eğer hedefler listeleyip duruyorsanız, eğer sürekli hedefleriniz hakkında konuşuyorsanız bir an önce aksiyona geçin. Bir çok insanı etkileyebilirsiniz, milyonların kalbine dokunabilirsiniz. Ve bu noktadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çünkü o mesafeyi katettiniz ve hayallerinizi kimse sizden alamadı!  Yüzüstü bırakıldınız, kimse size inanmadı, defalarca kaybedip durdunuz… Fakat başardınız! Çünkü günün sonunda bir hayaliniz vardı, ona odaklandınız ve pes etmediniz. Bitmedi dediniz. İşte buradasınız…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!