Muscle & FitnessAntrenman ve Fitness ProgramlarıNilay Özdemir ile Sıkı ve Güçlü Bacaklar Artık Hayal Değil!

Nilay Özdemir ile Sıkı ve Güçlü Bacaklar Artık Hayal Değil!

Vücudun şekillenmesinde ve daha güçlü bir görünüm kazanmasında belki de en önemli rolü üstlenir bacaklar… Onların desteğiyle birlikte daha da güçlenen kalçalar eşliğinde pek çok insanın hayalindeki vücuda bir adım daha yaklaşılır. Her biri nokta atışı yapan birbirinden etkili kalça ve bacak hareketlerinden oluşan fitness programıyla Nilay Özdemir, tam da bu hayalinizi gerçekleştirmek için sizlerle! Hem bacak hem de kalça bölgesini aynı anda çalıştırarak tek seferde birden fazla noktayı sıkılaştırmayı başaran kalça ve bacak hareketlerini siz de tek bir direnç bandı yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Nilay Özdemir’in tercih ettiği MuscleCloth Loop Band direnç bandı detayları ve etkili fitness programını gelin daha yakından inceleyelim.

MuscleCloth Loop Band Direnç Bandı ile Glute Strength & Leg Workout 

Değişen direnç aralıklarıyla bacak sıkılaştırma veya güçlendirme ihtiyacını ideal şekilde karşılayabilecek niteliğe sahip gri, pembe, turkuaz, siyah ve mor renk seçeneklerinden oluşan MuscleCloth Loop Band direnç bandının öne çıkan özellikleri şöyle:

  • Bacak ve kalça bölgesinde bulunan tüm kas grupları için uygulanabilecek her egzersizi destekler.
  • Ciltte kaymayan yapısı sayesinde bileklere, üst bacaklara ve alt bacaklara sabitlenerek ergonomik bir kullanım sağlar.
  • Kalça ve bacak hareketlerine yönelik etkisinin yanı sıra kol kaslarını çalıştırma işleviyle de kullanılabilen fonksiyonel bir üründür.
  • Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.
  • Makinede düşük sıcaklıkta defalarca kez rahatlıkla yıkanabilir.
  • 3 kilodan 30 kiloya kadar ulaşan direnç aralığı ile hem başlangıç hem de ileri seviyedeki sporcuların kullanıma uygundur.

Nilay Özdemir’in MuscleCloth Loop Band direnç bandı yardımıyla yaptığı kalça ve bacak hareketlerine odaklanan Glute Strength & Leg Workout programı şu hareketlerden oluşuyor:

1. Squats
2. Side Steps
3. Standing Kick Backs
4. Standing Lateral Leg Raider
5. Donkey Kick Backs
6. Kick Backs
7. Fire Hydrant
8. Straight Leg Raises
9. Glute Bridges
10. Lying Lateral Hip Abduction
11. Bridge Knee Squeeze Dips

Her hareketi Nilay Özdemir ile birlikte adım adım uygulayabileceğiniz videoyu aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Alt vücudunuzu şekillendirip güçlendirecek hareketleri uygulamada kullanabileceğiniz MuscleCloth Loop Band direnç bandı için hemen buraya tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!