Fit YaşamTakviyeSupradyn All Day Nedir, Faydaları Nelerdir?

Supradyn All Day Nedir, Faydaları Nelerdir?

Supradyn All Day vitamin hapları, günlük hayatınızı daha verimli ve enerjik geçirmenize yardımcı olabilir!

Birçok kişi, gün ortasında başlayan yorgunluktan ve uyuma isteğinden şikayetçi. İş hayatı ve özel hayatı dengede tutmaya çalışırken, hafta içi iş ve ev arası mekik dokurken, hafta sonu gezerken aslında farketmeden vücudumuzun kapasitesinin üzerine çıkıyoruz. Modern hayatın bir gerekliliği olan bu durum karşısında yetersiz uyku ve beslenme bedeni oldukça yıpratabiliyor. Kimi zaman bu tempoda yeterince yemek yemiyoruz, aynı yemekleri sürekli yiyor ve diğer besinlerden mahrum kalıyoruz. Üstelik yediğimiz yemeklerin besin değerleri de kaliteli olmuyor…

supradyn-all-day-nedir-faydalari-nelerdir

Vitamin ve mineralleri yediğimiz yiyecekler ile karşılarken, beslenme düzenimizin bozulduğu dönemlerde yorgunluklar artıyor, uyku isteği bastırıyor ve vücudumuz hastalıklara karşı dirençsizleşiyor. Bu durumu çoğu kişi yaşıyor…

Supradyn All Day, gününü daha enerjik daha zinde ve daha verimli geçirmek isteyen kişiler için yardımcı bir besin takviyesi. Bu sebeple Supradyn All Day ürününü sizler için daha yakından incelemek ve Supradyn All Day’in faydalarını yazmak istedik.

Supradyn All Day Nedir?

Supradyn All Day bir çeşit gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamayacak olan bu ürün, günlük beslenme düzeninizde almanız gereken vitamin, mineral ve diğer bileşenlerin takviye edilmesi amacı ile kullanılır.

Günlük hayatta hem kadınlar hem de erkekler normal metabolizma faaliyetlerinin devamı için birtakım makro ve mikro besinlere ihtiyaç duyarlar. Mikro besinler vitamin ve minerallerdir. Bu besinler vücuttaki farklı dokuların oluşturulmasında, kalp ve beynin normal fonksiyonlarına devam etmesinde, görüşün korunmasında, sindirim sisteminin düzgün çalışmasında yer aldıkları gibi, kemik ve dişlerin güçlenmesine, cilt, saç ve tırnakların korunmasına katkıda bulunurlar.

Supradyn hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve yararlarını öğrenmek için “Supradyn Nedir, Faydaları Nelerdir?” yazısına mutlaka göz atın!

supradyn-all-day-nedir-faydalari-nelerdir

Vitamin ve mineraller birçok farklı faydaya sahiptirler. Her biri protein, yağ ve karbonhidrat dediğimiz ve vücut için elzem olan makro besinlerin işlenmesine de destek olurlar.

Supradyn All Day multivitamin takviyesi, içerisinde farklı birçok vitamin, mineral ve bileşeni barındırır. Bu bileşenler, doğal beslenme yolu ile aldığınız besinlerin aynılarıdır. Örneğin süt içerisinde bulunan kalsiyum, muz içerisinde bulunan potasyum, ıspanak, badem ve avokadoda bulunan E vitamini, portakal, kivi, maydanoz, yaban mersini gibi yiyeceklerde bulunan C vitamini, yumurta, mercimek ve bezelyede bulunan folik asit Supradyn All Day takviyesinde de bulunmaktadır. Dolayısıyla bu ürünün içerisinde bulunan tüm besinler vücut tarafından bilinen ve vücuda farklı yararları olan besinlerdir.

Piyasada bulunan farklı vitamin ve mineral içeriklerine sahip Supradyn ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz!

Supradyn All Day multivitamin ürününü diğer multivitaminlerin çoğundan ayıran bir özelliği ise koenzim Q10 içeriğidir. İlave bileşen sayılan koenzim Q10 üzerinde birçok farklı araştırma yapılmıştır. CoQ10 adı ile de bilinen bu bileşen, vücutta doğal olarak üretilebilmektedir ancak yaşlandıkça miktarı azalır. Düşük CoQ10 değerleri bazı sağlık sorunları ile ilişkili görülmektedir. Bu sorunlardan bazıları kalp hastalıkları, diyabet, kanser ve beyin problemleridir. (1) Son yıllarda koenzim Q10, popülerleşmiş ve bilim insanlarınca daha çok incelenmeye başlanmıştır.

Supradyn All Day Faydaları Nelerdir?

İçerisinde bulunan 20’yi aşkın makro besin ile, vücutta bulunan dokuların aktif olarak sağlıklarının desteklenmesi, vücutta besin eksikliğinin tamamlanması ve daha zinde hissedebilmek için Supradyn All Day kullanılabilir.

supradyn-all-day-nedir-faydalari-nelerdir

Supradyn All Day size aşağıda sıraladığımız faydaları sağlayabilir: (2)

  • Kuvvetli B vitamini içeriği ile immün sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olabilir, görüşü kuvvetlendirerek göz sağlığının korunmasına katkıda bulunabilir. Enerji üretimine katkıda bulunabilir. Beyin ve sinir sistemlerinin normal fonksiyonlarını destekleyebilir.
  • C vitamini içeriği ile tansiyonun kontrolüne yardımcı olabilir, kalp hastalıklarını riskini azaltabilir, demir eksikliğinin oluşma riskini önleyebilir, kan hücrelerinin korunmasına ve bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olabilir. (3)
  • İçerdiği diğer mikro besinler sayesinde, kemiklerin güçlendirilmesine, diş sağlığının korunmasına, toksik etkinin azaltılmasına, mental sağlığın korunmasına, Alzheimer gibi rahatsızlıkların riskinin azaltılmasına, egzersiz performansının arttırılmasına yardımcı olabilir.

Supradyn kullananların düşünceleri hakkında daha geniş bilgi için “Supradyn Kullananların Ürün Hakkındaki Yorumları” yazımıza göz atabilirsiniz!

Supradyn All Day Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Supradyn All Day multivitamin ürünü tablet ve efervesan formunda bulunmaktadır. Vitamin hapları günde 1’er adet bir bardak su ile beraber tüketilmelidir. Tavsiye edilen günlük miktar aşılmamalıdır. Emzirme, hamilelik ve ameliyat öncesi ya da sonrası dönemlerinde kullanımı konusunda mutlaka doktora danışmalı ve onay alınmalıdır. Supradyn All Day gününüzü daha zinde geçirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz, besin eksiğinizi destekleyebileceğiniz bir takviye edici gıdadır. Hastalıkların tedavisi için kullanılmaz ancak tedaviyi destekler.

[yasr_overall_rating]

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!